Spevácky zbor Béčkari

Spevácky zbor Béčkari teda Blumentálsky spevácky zbor existuje už vyše 20 rokov pri kostole Blumentál. I keď jeho zakladatelia už nie sú pravidelní návštevníci, stále sa k nám radi vracajú.

Sme partia mladých ľudí z celého Slovenska, ktorá chcela užitočne tráviť svoj voľný čas, spoznať nových ľudí a spolu s nimi prežívať svoju vieru. Toto každému z nás umožnil tento zbor, a najmä pán farár, z ktorého strany cítime veľkú podporu a pomoc.

Začínali sme v zbore ako žiaci, postupne sa z nás stali študenti a neskôr pracujúci. Našou snahou nie je uzavrieť sa, ale prijať nových mladých medzi seba. Stali sme sa súčasťou farnosti a môžete nás počuť, alebo vidieť na omšiach počas školského roka a to: v nedeľu na farskej omši o 9.00 hod., alebo v utorok na mládežníckej o 18.00 hod. Kostol Blumentál nájdete na Floriánskom námestí v Bratislave neďaleko budovy Národnej banky Slovenska.

Aj keď sa niekedy na prvý pohľad zdá, že piesne ktoré spievame sú nenáročné, nie je to vždy tak. Keďže nie všetci sme v tejto oblasti profesionáli, náš spev od nás vyžaduje, aby sme sa mu viac venovali a boli ochotní obetovať preň niečo zo svojho času na pravidelnýcn nácvikoch. Stretávame sa každý utorok po omši, na ktorej spievame a v sobotu o 18.00 hod v našej miestnosti na farskom úrade Vazovova 8.

Naše stretnutia nie sú len o speve. Duchovnú stránku si rozvíjame na stretkách, ktorých sa ujme vždy nejaký kaplán a svoju energiu si zase vybíjame pri volejbale alebo squashi, prípadne na nejakej chatovačke, lyžovačke alebo opekačke.

zbor béčkari s Braňom

Overené obchody

internetové obchody
overené firmy
lacné letenky
predaj parfumov
tričká
dovolenky
knihy

Ak si zaregistrovaný môžeš sa prihlásiť

Naše dovolenky

Niekoľko našich tipov na dovolenku, naša najobľúbenejšia je dovolenka v Chorvátsku

Oznamy: 2 percenta Máte možnosť darovať nám vaše dve percentá z dane.
Zháňate parfemy? Doporučujeme obchod internetova parfumeria - zľavy na parfémy, doprava zdarma parfuméria. Chorvátsko 2010? Najlepšia dovolenka je v Chorvátsku. Najkrajšie miesta, pláže a letenky Chorvatsko. Máte radi pizzu? Nechajte si ju doviezť k Vám domov donáška pizze rozvoz a online objednávka pizze. Potrebujete eshop? Tvorba webstránok, internetový obchod optimalizovaný pre vyhľadávače. Do 24 hodín predávate.