Overené firmy

Zoznam overených spoľahlivých firiem, s ktorými sme my alebo niektorí členovia nášho zboru spolupracovali alebo stále spolupracujeme.

Firma zabezpečujúca ozvučenie

Firma, ktorá nám zabezpečuje ozvučenie na našich akciách, nahrávali sme spolu CD v štúdiu. Zvukari.sk zabezpečia ozvučenie koncertov, firemných akcií, prezentácií, v prípade záujmu vedia spraviť profesionálny zvukový záznam z podujatia. Disponukú kompletnou ozvučovacou technikou a ovzučiť akékoľvek podujatie. Zvukárov nájdete na zvukari.sk

Firma zaoberajúca sa statikou

V prípade ak kupujete starší byt, môže sa Vám hodiť statický posudok na ohodnotenie nosných konštrukcií a celkového stavu bytu. Statik v Bratislave pre Vás zabezpečí všetky činnosti súvisiace so statikou, od statického posudku až po statické výpočty potrebné pri stavbe.

Firma zabezpečujúca upratovanie

Upratovací servis poskytujúci služby súvisiace s upratovaním v Bratislave. Firma Mapeka s.r.o. pre Vás zabezpečí upratovanie domácností, firiem, upratovanie hotelov a penziónov. V prípade bytových domov zabezpečí kosenie okolitých trávnikov a zimnú údržbu. Firma pôsobí v Bratislave a okolí.

Firma zaoberajúca sa Architektúrou

Architektonický ateliér zabezpečujúci projektovú činnosť pre všetky stupne projektovej dokumentácie, profesionálne vizualizácie, návrh zariadenia interiérov. Kvalitné vypracovanie kompletného projektu, možnosť pozrieť si návrh na vizualizácii ešte pred začatím stavby alebo rekonštrukcie, to všetko pre vás realizuje Architekt Michal Bilčák.

Účtovnícka firma v Bratislave

Založili ste si firmu a potrebujete viesť účtovníctvo? Účtovnícka firma v Bratislave pre vás zabezepčí vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva. Poradenstvo ohľadom daní a odvodov.

Overené obchody

internetové obchody
overené firmy
lacné letenky
predaj parfumov
tričká
dovolenky
knihy

Ak si zaregistrovaný môžeš sa prihlásiť

Naše dovolenky

Niekoľko našich tipov na dovolenku, naša najobľúbenejšia je dovolenka v Chorvátsku

Oznamy: 2 percenta Máte možnosť darovať nám vaše dve percentá z dane.
Zháňate parfemy? Doporučujeme obchod internetova parfumeria - zľavy na parfémy, doprava zdarma parfuméria. Chorvátsko 2010? Najlepšia dovolenka je v Chorvátsku. Najkrajšie miesta, pláže a letenky Chorvatsko. Máte radi pizzu? Nechajte si ju doviezť k Vám domov donáška pizze rozvoz a online objednávka pizze. Potrebujete eshop? Tvorba webstránok, internetový obchod optimalizovaný pre vyhľadávače. Do 24 hodín predávate.