Gabika s maľovaným tričkom

album: Koncertné oblečenie

fotograf: Eva Kaderová

Gabika s maľovaným tričkom - Tričko s mapou z pána prsteňov pre kaplána Braňa, po tomto tričku si Gabika povedala, že už zvládne všetko. Kedže Braňo má veľmi rád pána prsteňov, tričku sa naozaj potešil. Bol to pre neho výborne vymyslený originálny darček.

 
Fotka Gabika s maľovaným tričkom a všetky fotky vo fotogalérii Koncertné oblečenie sú publikované pomocou internetovej aplikácie fotoalbumy. Pozrite si aj ďalšie naše fotoalbumy a fotky speváckeho zboru. Ak máte radi Chorvátsko, fotky z dovolenky v Chorvátsku nájdete v galérii fotky Chorvátsko ak si chcete pozrieť fotky zo svadby, nájdete ich na stránke svadobné fotky. Potrebujete na Vašu stránku fotogalériu? Napíšte nám, poradíme Vám overené riešenie na fotoalbumy.

Komentáre k fotke "Gabika s maľovaným tričkom":

Zháňate parfemy? Doporučujeme obchod internetova parfumeria - zľavy na parfémy, doprava zdarma parfuméria. Chorvátsko 2010? Najlepšia dovolenka je v Chorvátsku. Najkrajšie miesta, pláže a letenky Chorvatsko. Máte radi pizzu? Nechajte si ju doviezť k Vám domov donáška pizze rozvoz a online objednávka pizze. Potrebujete eshop? Tvorba webstránok, internetový obchod optimalizovaný pre vyhľadávače. Do 24 hodín predávate.

Fatal error: Call to a member function sql_disconnect() on a non-object in /www/t/a/u4691/public_html/beckarinew/incfiles/captcha.php on line 316