Kostol Martin Sever

album: Víkend a Gospelfest v Martine

odfotená: 15.09.2008

fotograf: Eva Kaderová

Kostol Martin Sever - omša pred Gospelfestom Mária

 
Fotka Kostol Martin Sever a všetky fotky vo fotogalérii Víkend a Gospelfest v Martine sú publikované pomocou internetovej aplikácie fotoalbumy. Pozrite si aj ďalšie naše fotoalbumy a fotky speváckeho zboru. Ak máte radi Chorvátsko, fotky z dovolenky v Chorvátsku nájdete v galérii fotky Chorvátsko ak si chcete pozrieť fotky zo svadby, nájdete ich na stránke svadobné fotky. Potrebujete na Vašu stránku fotogalériu? Napíšte nám, poradíme Vám overené riešenie na fotoalbumy.

Komentáre k fotke "Kostol Martin Sever":

nadka 26.2 2010 13:19:23
smailik smailik pekne je tam s praitelom sme boli na omsi nedelnej

Lucy 30.3 2010 08:11:47
je krásny smailik

Zháňate parfemy? Doporučujeme obchod internetova parfumeria - zľavy na parfémy, doprava zdarma parfuméria. Chorvátsko 2010? Najlepšia dovolenka je v Chorvátsku. Najkrajšie miesta, pláže a letenky Chorvatsko. Máte radi pizzu? Nechajte si ju doviezť k Vám domov donáška pizze rozvoz a online objednávka pizze. Potrebujete eshop? Tvorba webstránok, internetový obchod optimalizovaný pre vyhľadávače. Do 24 hodín predávate.

Fatal error: Call to a member function sql_disconnect() on a non-object in /www/t/a/u4691/public_html/beckarinew/incfiles/captcha.php on line 316